Konkurs

Mp Power Awards® 2023

Konkurs MP Power Awards® 2023

składa się z następujących części:

MP Power Projekt
Konkurs, w którym oceniana jest efektywność, kreacja, sposób realizacji i innowacyjność zrealizowanych projektów w branży eventowej.

MP Power Venue
Konkurs, w którym jury poszukuje miejsc z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

MP Power Produkt
Konkurs, w którym jury poszukuje produktów, atrakcji, usług i narzędzi, które mogą stać się częścią programu eventu i wpływać znacząco na jego uatrakcyjnienie lub ułatwić jego realizację.

MP Power 12
Plebiscyt, w ramach którego wyróżniane są eksperci i osobistości – najbardziej wpływowe osoby w branże spotkań.

Nagrody specjalne
Jury MP Power Awards przyznaje tytuł Agencji Roku oraz wyróżnia działające w branży spotkań firmy i organizacje prowadzące projekty i podejmujące działania realizujące strategię zrównoważonego rozwoju.

Kreatywny Roku Branży Eventowej
Konkurs powstał z potrzeby wyróżnienia najlepszych kreatywnych, zwrócenia uwagi na kreację w branży eventowej oraz stworzenia profilu zawodowego kreatywnego w branży eventowej. Przebiega dwutorowo – skierowany jest do profesjonalistów oraz tych, którzy chcieliby wiązać z kreacją swoją karierę i zawodowy rozwój.

Partnerzy konkursu

Opiekunem prawnym MP Power Awards® jest tak’s.
Partnerem metodologicznym konkursu jest Celuch Consulting.
Audyt obiektów w MP Power Venue przeprowadza partner MP Power Awards® – Z–Factror.
Za panel konkursowy i system rejestracji odpowiada partner konkursu – Syskonf.